Tuvalete Gizli Kamera Yerleştiren Sapık Kendini Filme Aldı

7949 izlenme 22 Aralık 2016
Reklamlar

Rusya'da umumi tuvalete kamera yerleştiren sapık, yanlışlıkla kendini filme alarak kimliğini ifşa etti.


rusyada sapık tuvalete ile ilgili görsel sonucu

Rusya'nın Rostov-on-Don şehrinde ellili yaşlarının sonunda olduğu zannedilen bir adam, umumi tuvalete gizli kamera yerleştirirken yanlışlıkla kendini kayda aldı. Video, kimliğini gizleyen biri tarafından; 'Bu sapığın kurbanı olan biri var mı?' başlığıyla sosyal medyada yayınlandı. Olay videonun sosyal medyada yayınlanması sonrasında sapığın kimliğini saptamak için arama başlatıldı. Yaşlı adamın yıllar boyunca tiyatroların, okulların, müzelerin ve hastanelerin tuvaletlerine gizli kameralar yerleştirerek elde ettiği görüntüleri sanal alemde satmasından şüpheleniliyor.

DÜZGÜN ÇEKİM AÇISI İÇİN DEFALARCA TUVALETE DÖNÜP GELDİ

Yıllar boyunca yetkililerin elinden kaçtığına inanılan ve kimliği sır olarak kalan sapığın, ortaya çıkan son görüntülerle yakalanmasına dair beklenti oluştu. Videoda kel ve gözlüklü adamın mavi kot pantolon ve modeli gayet belirgin bir gömlek giydiği kayda yansıdı. Görüntülerde sapığın kamerayı zemine yerleştirdiği ve bir kovayla gizlemeye çabaladığı dikkatlerden kaçmadı. Yaşlı adam, düzgün bir çekim açısı yakaladığına emin olmak için aynı tuvalete defalarca dönüp geldi.

Videonun sonunda tuvalette bulunan çöp kutusundan bir şey alarak koklayan sapığın daha sonra çöp kutusunu da alarak tuvaletten çıktığı görüldü.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Plaja Yaklaşan Köpek Balığını Yakaladılar... Ağzından Öyle Bir Şey Çıktı Ki Herkes Şok Oldu! Kafasında Hareketlilik Hisseden Adam Doktora Gitti Bakın Kafasından Ne Çıktı! :O Elmayı Sıcak Suyla Yıkayınca Karşılaştığı Manzara Karşısında Şok Oldu Ahırda Kameraya Böyle Yakalandı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Atın Bulunduğu Yere Kamera Koydular... Yalnız Kalan At Bakın Ne Yapıyor