Tuvalete Gizli Kamera Yerleştiren Sapık Kendini Filme Aldı

7961 izlenme 22 Şubat 2017
Reklamlar

Rusya'da umumi tuvalete kamera yerleştiren sapık, yanlışlıkla kendini filme alarak kimliğini ifşa etti.


rusyada sapık tuvalete ile ilgili görsel sonucu

Rusya'nın Rostov-on-Don şehrinde ellili yaşlarının sonunda olduğu zannedilen bir adam, umumi tuvalete gizli kamera yerleştirirken yanlışlıkla kendini kayda aldı. Video, kimliğini gizleyen biri tarafından; 'Bu sapığın kurbanı olan biri var mı?' başlığıyla sosyal medyada yayınlandı. Olay videonun sosyal medyada yayınlanması sonrasında sapığın kimliğini saptamak için arama başlatıldı. Yaşlı adamın yıllar boyunca tiyatroların, okulların, müzelerin ve hastanelerin tuvaletlerine gizli kameralar yerleştirerek elde ettiği görüntüleri sanal alemde satmasından şüpheleniliyor.

DÜZGÜN ÇEKİM AÇISI İÇİN DEFALARCA TUVALETE DÖNÜP GELDİ

Yıllar boyunca yetkililerin elinden kaçtığına inanılan ve kimliği sır olarak kalan sapığın, ortaya çıkan son görüntülerle yakalanmasına dair beklenti oluştu. Videoda kel ve gözlüklü adamın mavi kot pantolon ve modeli gayet belirgin bir gömlek giydiği kayda yansıdı. Görüntülerde sapığın kamerayı zemine yerleştirdiği ve bir kovayla gizlemeye çabaladığı dikkatlerden kaçmadı. Yaşlı adam, düzgün bir çekim açısı yakaladığına emin olmak için aynı tuvalete defalarca dönüp geldi.

Videonun sonunda tuvalette bulunan çöp kutusundan bir şey alarak koklayan sapığın daha sonra çöp kutusunu da alarak tuvaletten çıktığı görüldü.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Modern Koyun Kesim Tesisi İŞDE PKK'LI KIZ ERMENİ OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ !! BAKIN NELER DEDİ Özel Harekat Polis Amiri PKK lılara muhteşem konuşması UNUTMA UNUTTURMA YAVRULARIN YUMURTADAN ÇIKIŞINI İZLEMEK İÇİN YUVAYA KAMERA YERLEŞTİRDİ AMA GÖRÜNTÜLERİ İZLEYİNCE ŞOKE OLDU !!!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Toprakta Bir Gariplik Olduğunu Gören Arkadaşlar Hemen Kayda Başladılar Ve...