"Göğüs Estetiği Olacağım" Deyip Dilenen Mankene Ahlaksız Teklif

3910 izlenme 04 Ocak 2017
Reklamlar

Kanser hastalarına destek olmak için rol yapıp "göğüs estetiği" olacağım diyerek dilenen mankene bir erkek sokak ortasında ahlaksız teklifte bulundu.


'Göğüs Estetiği Olacağım' Deyip Dilenen İngiliz Mankene Ahlaksız Teklif

İngiltere'de bir model göğüs estetiği yapmak için Londra'nın en kalabalık caddelerinin birinde tanımadığı insanlardan para dilendi. Bazı insanlar modele para verirken bazıları modele sırtlarını döndüler.

FOTOĞRAF ŞARTIYLA YARDIM YAPMAYI KABUL ETTİ

Modele para yardımı yapan bazı insanlar karşılığında bazı şeyler istyediler. Bir adam modele yaklaşıp kendisi ile fotoğraf çektirmesi şartı ile kendisine para vereceğini söyledi.

AHLAKSIZ TEKLİFTE BULUNDU

Başka bir adam ise modele yaklaşıp ameliyat için ne kadar paraya ihtiyacı olduğunu sordu. Model 5 bin euro'ya ihtiyacı olduğunu söyledi. Rakamı duyan adam, modele kendisi ile bir gece geçirmeyi kabul etmesi halinde kendisine bu parayı vereceğini söyledi.

AMACI KANSER HASTALARINA YARDIM ETMEKMİŞ

Ama sonradan videonun bir YouTube kullanıcısı tarafından göğüs kanseri olan insanlar için şaka yolu ile para toplamanın bir projesi olduğu ortaya çıktı.


    Bunlar da İlginizi Çekebilir

    Adamın Ensesinde Çıkan Devasa Çıban Böyle Patladı Yaşlı Kadının Sırtındaki 35 Yıllık Siyah Nokta Böyle Çıkarıldı Kemal Sunal'ın Son Günü Mutlaka İzleyin! O sözlerin cezası belli oldu!

    Bakmadan Geçme!

    KAPAT
    Türkiye'yi Kötüleyen Sanatçı , Azerbaycan TV Kanalı ANS'den Kovuldu