Arabanın üzerine çamaşır makinesi attı

521 izlenme 08 Ocak 2017
Reklamlar

İzmir’de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Apartmanının önüne araç park edilmesine kızan bir kişi, önce aracın üstüne boya döktü, ardından evindeki çamaşır makinesini balkondan arabanın üzerine attı.


İzmir Gaziemir ilçesi 56 numaralı sokakta ilginç bir olay yaşandı. Dün gece saatlerinde apartmanının önüne araç park edildiği için sinirlenen bir şahıs, araç kaldırılmayınca önce üstüne boya döktü, ardından çamaşır makinesini balkondan arabanın üzerine attı. Sabah saatlerinde otomobilini, üstündeki çamaşır makinesiyle birlikte gören araç sahibi şoke olurken, şahsın daha önce de apartmanının önüne park eden araçlara benzer zararlar verdiği iddia edildi. Araç sahibi, olayla ilgili şikayetçi oldu.

Olayın görgü tanığı M.B., gece uyurken bir ses duyduğunu, arabanın üstüne çamaşır makinesi atıldığını ise sabah işe giderken gördüğünü ve şoke olduğunu söyledi. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Parkta Sızan Sarhoş Adamı Piton Yılanı Yuttu Akıllı maymun 'bu kadarına da pes' dedirtti.. Çağırılınca sağıma gelen inekler.... SONUNA KADAR İZLEYİN... ÇOK DUYGULANACAKSINIZ

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İrem Derici'ye Benzeyen Gelin Adayı İzdivaç'ı Karıştırdı
http://cdn00.vidyomani.com/c/2/3/7/arabanin-uzerine-camasir-makinesi-atti-1/index.html#fb